Web Analytics Made Easy - Statcounter

Hizmetlerimiz

Yaşam Alanları

Konut ve Yaşam alanları, insanların adeta bir sığınağı durumundadır. Dolayısıyla insan hayatı için bu kadar önemli olan alanların temiz olması gerekmektedir.

Konut ve Yaşam alanları temizliği için hizmetinizdeyiz.

İş ve Çalışma Alanları

İş ve Çalışma Alanları, oldukça yoğun ve kalabalık alanlardan birisidir. Bu yüzden de bakteri ve mikrop dağılımı konusunda son derece fazla risk oluşturan alanların gereken şekilde temizlik ve düzene oturtulması gerekir. Bu noktada devreye biz giriyoruz ve sizlere iş yeri temizliği hizmetimizi gönül rahatlığı ile sunuyoruz.

Eğitim Kurumları

Eğitim kurumları insan dolaşımının çok olduğu mekânlardır. özellikle ortak kullanım alanlarının kirlenme süreleri çok kısadır.  Bu nedenle hizmet planları bu özellikleri dikkate alınarak yapılmalıdır.

Eğitim kurumlarınızın temizliği için hizmetinizdeyiz.

İnşaat ve Dış Alanlar

Yaşam alanlarının görünümü ve kullanımı açısından bir düzene ve tertibe sahip olması önemlidir. Bunun yanı sıra dış yüzeyinde de aynı özenli bakımı yaşatabilmek için dış mekan temizliği uygulaması alınması büyük kolaylık ve hoş bir görünüm sağlamaktadır. Firmamızın hizmet anlayışına göre sizlere sunulan dış mekan temizliğinde karşılıklı beklentiyi sonuna kadar sağlamak esastır.

NEDEN BİZ?

Uzman Kadro

İzmir’in en güvenilir ve deneyimli uzman kadrosuyla hizmetinizdeyiz.

Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri mennuniyeti hedefleriz ve bunun için çalışırız.

Ekonomik Fiyatlar

En ekonomik fiyat seçenekleri ile en kaliteli hizmeti sunarız.

Adres

İzmir Acar Temizlik | Acar Temizlik
Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Sokak No:6

Balçova -İzmir

 

Acar Temizlik