Web Analytics Made Easy - Statcounter

Dershane Temizliği

İzmir'de Dershane Temizliği hizmeti sunuyoruz. Acar Temizlik olarak “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez hedefimizdir. Eğer siz de İzmir'de Dershane Temizliği konusunda kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

0542 538 16 14

Dershane temizliği, tıpkı okul, kreş, anaokulu gibi kurumların temizliği ile aynı hassasiyete sahip bir konudur. Her yaş grubundan çocuklarımızın birçoğu günlerinin birçok kısmını dershanelerde ve etüt merkezlerinde geçirmektedir.Buralarda birçok öğrencimiz aynı ortamda bulunmakta, aynı havayı solumakta ve aynı eşyaları kullanmaktadır. Hele ki mevsim geçişlerinde, virüslerin hızla yayıldığı bir zaman aralığında ise daha da hassas davranılmalıdır.Kullanılan temizlik malzemeleri ve araçları da iyice irdelenmelidir. Kullanılan temizlik maddelerinin TSE garanti kapsamında olması son derece önemlidir.
Temizliğin sadece görünen kısmıyla değil, görünmeyen yani hijyen olarak da ele alınması gerekir. Dershanelerin genel ve özel temizlikleri priyodik olarak düzenli bir şekilde yapılmalıdır.
Bu gibi ortamlarda temizlik zamanları da iyi ayarlanmalıdır.Öğrencilerin bulunduğu zaman temizlik yapılacak ise , mesela koridorların paspaslanması gerekiyor ise , paspaslanan yerler ıslak bırakılmamalıdır.
Sınıf veya kütüphaneler temizlenecek ise öğrencilerin olmadığı bir vakit ve öğrenciler rahatsız edilmeden yapılmalıdır. Bunların haricinde temizlik genellikle sabah saatlerinde bitmiş olmalı, öğle aralarında tekrar temizlik yapılmalı ve akşam saatlerinde ise bir sonraki gün için hazırlık yapılmış olmalıdır.
Dershaneler, okullar, kolejler, yurtlar, kreşler, fakülte binaları, yurtlar, kampüsler kısacası eğitime hizmet eden her alanda maksimum kalitede hizmeti sunmaya talibiz.
Ayrıca yeni açılacak dershane, okul, özel okul, kolej, üniversite, özel kreş, yurt ve eğitim kurumları vb. kurumların inşaat sonrası temizliği, dış cephe ve cam temizliği veya periyodik genel temizlik, hizmetleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Okunma 878 defa

Adres

İzmir Acar Temizlik | Acar Temizlik
Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Sokak No:6

Balçova -İzmir

 

Acar Temizlik