Web Analytics Made Easy - Statcounter

İzmir'de Okul Temizliğii hizmeti sunuyoruz. Acar Temizlik olarak “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez hedefimizdir. Eğer siz de İzmir'de Okul Temizliği konusunda kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

0542 538 16 14

Okul temizliği okul öncesi eğitimden üniversiteye kadar tüm öğrencileri ve öğretmenleri, eğitim öğretim hayatları boyunca tertemiz ortamlarda yaşam kalitelerini arttırmak için çalışıyoruz.
Okullarımızın temizliği yetişen tüm öğrencilerin yaşam koşullarını da etkilemektedir. Temiz bir okulda yetişen öğrenciler sağlık sorunları yaşamadan eğitimine ara vermeden mutlu bir şekilde yaşamaktadırlar.
Özel eğitimlerden geçirdikten sonra çalışanlarımızı sınava tabi tutuyoruz. Genel temizlik hizmetlerinde gerekli pratik ve tecrübeyi kazanan öğrencilerimizi okullarımızda doğru ekipmanlar ile birlikte çalıştırıyoruz.

Özellikle yemekhane ve tuvalet temizliğinde hijyen kurallarına çok dikkat etmekteyiz. Eğitim saatinde daimi ekip ile çalışmalar yaparken, eğitim saati sonrası tüm temizliği tamamlamaktayız.

Okunma 688 defa

Adres

İzmir Acar Temizlik | Acar Temizlik
Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Sokak No:6

Balçova -İzmir

 

Acar Temizlik