Web Analytics Made Easy - Statcounter

Mağaza Temizliği

İzmir'de Mağaza Temizliği hizmeti sunuyoruz. Acar Temizlik olarak “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez hedefimizdir. Eğer siz de İzmir'de Mağaza Temizliği konusunda kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

0542 538 16 14

Müşteri memnuniyeti açısından mağaza temizliği son derece önemli bir konudur. Mağazanıza bir ürün veya hizmet satın almak için gelen müşteriler için tercih sebebi olmanız mağazanızın temizliğine de bağlıdır. Farklı ortamlardan çok sayıda insanın girip çıkmasından dolayı sürekli temizliğinin her an takip edilerek çalışan ve müşterilerin rahatsız edilmeden yerine getirilmesi ancak işinin uzmanı , özverili, dikkatli ve ortamla uyumlu temizlik personelleri ile yerine getirilebilir. Mağazaların gerçek vitrini ürünlerinden ziyade , ürünlerini nasıl sergilediğidir.
Mağazanızda bulunan, vitrin & cam, reyon, kabin ve raflarınızın ayrıca, tüm bağımsız bölümlerinin titiz bir şekilde temizlenmesi gerekir.Ayrıca, isteğiniz doğrultusunda günlük veya sözleşmeli ( periyodik ) olarak bu prestiji tüm temizlik ihtiyaçlarınızı firmamız tarafından sağlayabilir, part-time, full-time temizlik personelleri temin edebilirsiniz.
Kurumunuzun içinde göstermiş olduğunuz hassasiyeti, dış cephesi içinde gösterebilir, yıkama özellikli vinçlerimiz ile tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz.

Okunma 709 defa

Adres

İzmir Acar Temizlik | Acar Temizlik
Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Sokak No:6

Balçova -İzmir

 

Acar Temizlik