Web Analytics Made Easy - Statcounter

Stand Temizliği

İzmir'de Stand Temizliği hizmeti sunuyoruz. Acar Temizlik olarak “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez hedefimizdir. Eğer siz de İzmir'de Stand Temizliği konusunda kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

0542 538 16 14

Stand temizliği gerek fuar alanların da gerek ise özel alanlarınızda olarak periyodik şekilde ciddi bir temizlik madde bilgisi sahibi personel tecrübesiyle ve titizlikle yapıyoruz. Zira sağlınız ve güvenliğinizin bu titizliğe bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sebeple standınızı kendimizinmişçesine temizliyor ve bakımını yapıyoruz.

Gerek güzel görünümü gerek ise faydalı kullanım şekli ile stand olarak en çok tercih edilen hassas yüzeylerdir. Sağladığı prestijli hava ve sergilediği estetiksel güzellik de göz doldurmakla birlikte ancak zaman geçtikçe kazandığı kirli görünümleri ile son derece olumuz ve itici bir etki bırakabilmektedir. İçinde bulunduğu alanın hava koşulları ve gelen gidenin bıraktığı kirlilik yüzünden çok kötü bir hale gelen yüzeyler özellikle büyük şehirlerde kaçınılmaz bir sondur.

Ancak firmamız bu hususta da en tecrübeli ve uzman ekipleri stand temizliği hususunda itina ile temizleyerek yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilmektedir. Bu sayede şirketinizin prestiji içinde bulunduğu alan ile uyum içerisinde olur ve etkilemeye devam eder.

Stant temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ziyaretçilerin olmadığı zamanlarda yapılan temizliğin yanı sıra ziyaretçilerin olduğu zamanlarda yapılan temizliktir. Sizler müşterileriniz ile iletişim halindeyken temizliğin sürekliliğini sağlamak için kimse rahatsız edilmeden gün içerisinde belirli aralıklarla temizlik devam etmektedir.

Bu zaman dilimlerinde gerçekleştirilen temizliklerde personellerimiz işlemleri doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek herhangi bir rahatsızlığın oluşmasına izin vermezler. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak temizlik konusunda gerekli olan bütün hizmeti sunmaktayız. Temizlenmesi gereken bölgelere uygun temizlik malzemeleri kullanarak herhangi bir yıpranma sorunu ile de karşılaşılmak. Stantlarınızın her zaman temiz kalmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek hizmet talep etmeniz yeterlidir.

Okunma 773 defa

Adres

İzmir Acar Temizlik | Acar Temizlik
Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Sokak No:6

Balçova -İzmir

 

Acar Temizlik