Web Analytics Made Easy - Statcounter

Apartman Temizliği

İzmir'de Apartman, Merdiven Temizliği hizmeti sunuyoruz. Acar Temizlik olarak “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez hedefimizdir. Eğer siz de İzmir'de Apartman, Merdiven Temizliği konusunda kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz, müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

0542 538 16 14

Apartman temizliklerinde özellikle zeminlerin temizliği önem taşımaktadır. Beton, mermer, veya fayans kaplı ıslak zeminlere yapılan düzenli temizlik sayesinde , ilk günkü parlaklıklarını korurlar. Merdiven korkulukları ise genelde demir-çelik veya alüminyum türü metallerden yapılmaktadır ve bir süre sonra korozyon ve kirlenme sebebiyle eski parlaklıklarını yitirirler. Bu gibi durumlarda merdiven korkuluklarınıza özel parlaklık veren temizlik malzemeleri kullanılır ve bakımı sağlanmış olur. Ayrıca temizlik esnasında ortak kullanım alanlarında hijyen çok daha önemli olduğundan, bakterilerin %99 unu yok eden basınç buharlı temizlik makinaları kullanılmaktadır.

Acar temizlik, apartman temizliğinde kullanılan profesyonel temizlik ekipmanları ve hijyenik temizlik ürünleri ile apartmanlarınızın periyodik temizlik ve bakımlarını sağlamaktadır. Ankara’nın her semtine (örneğin, çayyolu apartman temizliği, çankaya apartman temizliği, incek apartman temizliği, oran şehri apartman temizliği, ümitköy apartman temizliği, yaşamkent apartman temizliği,emek apartman temizliği, bağlıca apartman temizliği, çukurambar apartman temizliği, söğütözü apartman temizliği, gaziosmanpaşa apartman temizliği, kavaklıdere apartman temizliği) hizmet veren firmamızı arayıp, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, apartmanınızın ihtiyaçları çerçevesinde periyodik temizlik ve bakım fiyatı talep edebilirsiniz.
Apartman temizliği isterseniz belirli periyotlarla , isterseniz de genel temizlik için tahsis edeceğimiz personel ile günlük yapılabilmektedir

Okunma 1022 defa

Adres

İzmir Acar Temizlik | Acar Temizlik
Fevzi Çakmak Mahallesi Cengiz Topel Sokak No:6

Balçova -İzmir

 

Acar Temizlik